MapFactor GPS Navigation Maps

Navigasyon Uygyulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 179,2 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil Türkçe
  • Firma MAPFACTOR
IOS mobil cihazınıza indirebileceğiniz MapFactor GPS Navigation Maps mobil uygulaması sayesinde artık kaybolmak yok.

Mobil cihazınız internet ağına bağlı değilken kullanabileceğiniz bir navigasyon arıyorsanız MapFactor GPS Navigation Maps mobil uygulamasını IOS cihazınıza indirebilirsiniz. Farklı bir şehre tatile gittiğinizde ilk ihtiyaç duyacağınız şey elbette ki kaliteli bir navigasyon uygulamasıdır. Bu sebeple tatil planlaması yaparken kendinize bir de navigasyon uygulaması edinmeniz sizin açınızdan oldukça faydalı olun. 

MapFactor GPS Navigation Maps 200'den fazla ülkede internet bağlantısı olmadan gezinebilirsiniz. Sezgisel sesle, farklı dillerde, hız sınırlarında, kamera uyarılarında ve diğer birçok kullanışlı özelliklerden de ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Uygulamanın farklı dillerde de işlevsel olması ülke dışında da yanınızda olacağı anlamına gelir. Sizde kaybolma korkusu olmadan rahatça şehir turlarına başlayabilirsiniz. 

MapFactor GPS Navigation Maps mobil uygulamasını IOS  cihazınıza indirerek sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Kamere ve hız uyarıların anında sizi  bilgilendiren bu mükemmel navigasyon sistemi sayesinde trafikte ceza yeme oranınız da oldukça aza inecektir. Trafikte kendinize bir arkadaş arıyorsanız MapFactor GPS Navigation Maps mobil uygulamasını edinebilirsiniz. 

MapFactor GPS Navigation Maps indir